muzyka – 12 TENORÓW & GWIAZDY 2020-03-22 16:00:00 Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

12 TENORÓW & GWIAZDY

12 TENORÓW & GWIAZDY – POP – ROCK – MUSICAL- OPERA

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lwowskiej INSO
Maestro Woytek Mrozek – dyrygent/ klarnet solo / producent
12 Tenorów
Sophia Slyvka – sopran ( Lwów )
Agata Sava – mezzosoprano  ( opera w Pradze)
Bogusław Morka – tenor 
Johann Kruk – skrzypce solo

12 Tenorów & Gwiazdy to unikalny międzynrodowy projekt muzyczny AVIP Group – Woytek Mrozek Production. 12 Tenorów & Gwiazdy to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, który nie ma sobie równych zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, artysta o niepodważalnym autorytecie.  Charakterystycznym dla koncertów 12 Tenorów & Gwiazdy jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej a także wirtuozeria instrumentalna. Zespół tworzą świetnie wykształceni artyści, którzy są laureatami prestiżowych – międzynarodowych konkursów wokalnych a także showów telewizyjnych takich jak np. Mam Talent, Voice of the Ukraine oraz międzynarodowej sławy gwiazy: Sophia Slyvka gwiazda ukraińskiej sceny i programów telewizyjnych. Agata Sava mezzosopran – solistka opery w Pradze, która koncertuje aktywnie na scenach całego świata takich jak: Chicago Philharmonic Hall, Filharmonia Narodowa w Warszawie,  Lucerne Concert Hall i wiele innych. Wśród solistów nie zabraknie największego amanta polskich i europejskich sal koncertowych Bogusława Morki, który jest niezaprzeczalnym numerem jeden wśród tenorów. Solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, przystojny, o urodzie amanta filmowego, wzbudza entuzjazm u słuchaczy i widzów. Śpiewał z takimi gwiazdami jak Placido Domingo, Hasmik Papian, Jose Cura. W roli Straussa XXII wieku wystąpi Johann Kruk skrzypek solista koncertujący w największych salach Europy takich jak Filharmonia Berlińska, Concertgebow w Amsterdamie, Gewandhaus Leipzig czy Musikverein we Wiedniu. Całość koncertu poprowadzi znany od 20 lat światowej publiczności dyrygent i wirtuoz klarnetu Maestro Woytek Mrozek, który aktywnie koncertuje na całym świecie dając każdego roku około 80 koncertów. "… Woytek Mrozek należy do grona poszukiwanych na świecie artystów…" napisała Süddeutsche Zeitung w Monachium.

Podczas koncertu można będzie usłyszeć najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali jak i aranżacje utworów rockowych i pop kultury opracowanych na orkiestrę symfoniczną z sekcją takich jak "Perfect Symphony"- duet Eda Sheerona i A. Bocelli, czy też najnowszy hit A. Bocelli – M.Boccelli  "Fall on me" usłyszymy również ponadczasową "Granadę", czy też hit Jana Kiepury "Brunetki Blondynki" a także oklaskiwane na całym świecie przeboje grupy Il Divo "Unbrake My Heart", czy też "We Will Rock You" zespołu Queen lub "You Raise Me Up" Josha Grobana, przeboje grupy ABBA takie jak "Mamma Mia", "Dancing Queen", ponadczasowe przeboje W. Houston: "All at once" czy "I wanna dance with someboby" , "Hallo" – Beyonce czy też duet "Shallow" z Lady Gaga & Bradlay-em Cooper-em z filmu Narodziny Gwiazdy nagrodzony Grammy jako piosenka i nagranie roku 2018 i wiele innych muzycznych niespodzianek.

12 Tenorów & Gwiazdy to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej. Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Kilka tysięcy Polaków oglądnie i wysłucha w okresie od 5 do 24 marca 2020 roku koncertu międzynarodowej grupy 12 Tenorów & Diva oraz 12 Tenorów & Gwiazd. Warto dodać, że jest to pierwsza tak olbrzymia swoimi rozmiarami wykonawczymi polska produkcja. Producentem programu jest oklaskiwany na świecie artysta Woytek Mrozek. Program wyprodukowała firma AVIP Group / Woytek Mrozek Production. Polska publiczność może być dumna z produkcji, która powstała w naszym kraju. Jaka jest różnica pomiędzy podobnymi programami?                  

12 Tenorów & Diva jak sama nazwa wskazuje posiada wyjątkową atrakcję, gwiazdę z Nowego Yorku Melanie Goerlitz, która zaprezentuje największe przeboje w rodzimym języku. Poza tym program wykonuje bogato rozbudowana orkiestra symfoniczna wzmocniona rozszerzona sekcją: fortepian, klawisze, bas, gitara i perkusja. W innych podobnych projektach artystom towarzyszy tylko sekcja, która w porównaniu do 35 osobowej orkiestry jest ubogim tłem. 

Szeroki wybór repertuaru – Pop – Rock – Opera – Musical podbił serca europejskiej publiczności. Niecodzienne aranżacje hitów muzycznych potęg takich jak Queen, Leonarda Cohena, Bryana Adamsa, Andrea Bocelli, Robbiego Williamsa, Lady Gaga, ABBA, Whitnay Howston i wiele innych zawitają we wszystkich prestiżowych salach koncertowych Polski. To niesamowite wydarzenie! Wspaniała oprawa muzyczna, choreograficzna i artystyczna…Tego nie da się opisać! Tego trzeba doświadczyć na żywo. Warto dodać, że ku radości artystów i producentów koncert 22.03.2020 roku w sali NOSPR został sprzedany dwukrotnie. O godzinie 16.00 i 19.00. 

W 2021 roku produkcja 12 Tenorów & Diva zawita w Filharmonii Narodowej w Warszawie oraz w największych salach koncertowych w Niemczech i innych krajach Europy. Na koncertach, które się już odbyły reakcja publiczności była bardzo gorąca, zamieniła się w owacje na stojąco a część publiczności weszła nawet na scenę by osobiście uścisnąć artystów.

To niewątpliwie jedna z najlepszych produkcji wyprodukowana w Polsce !

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

12 Tenorów & Gwiazdy

Obsada: 12 Tenorów & Gwiazdy

12 Tenorów & Gwiazdy to unikalny międzynrodowy projekt muzyczny AVIP Group – Woytek Mrozek Production. 12 Tenorów & Gwiazdy to pierwszy międzynarodowy projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden z nielicznych na światowym rynku muzycznym Show Business’u, który nie ma sobie równych zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek – producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, artysta o niepodważalnym autorytecie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

plac Wojciecha Kilara 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: