Musement – wycieczki i atrakcje z CAŁEGO ŚWIATA

Czterech sprawdzonych przedsiębiorców, założyliśmy Musement w 2013 roku i od tego czasu rozwinęliśmy globalną ekspansję z naszej siedziby w Mediolanie, aby obsługiwać ponad 1000 miejsc docelowych w 80 krajach. 

Jesteśmy wspierani przez kilka znanych europejskich funduszy VC, w tym 360 Capital Partners i P101, i połączyliśmy więcej platform biletowych dla kluczowych atrakcji i ukrytych klejnotów niż ktokolwiek inny w branży turystycznej.

 

Musement jest partnerem w zakresie uruchamiania wycieczek i rezerwacji zajęć za pośrednictwem Rezerwuj z Google

Dzięki nowemu projektowi Google tysiące wydarzeń i atrakcji z Musement można teraz rezerwować bezpośrednio z wyszukiwarki Google, Map i Asystenta

Mediolan, 22 listopada 2018 r.

Musement , globalna usługa odkrywania wycieczek i atrakcji, jest jednym z partnerów wybranych na całym świecie przez Google do uruchamiania wycieczek i działań w usłudze Zarezerwuj z Google , która umożliwia rezerwowanie głównych atrakcji, wycieczek z przewodnikiem i wielu innych atrakcji bezpośrednio w wyszukiwarce Google i Mapach i Asystenta.

Tysiące produktów najlepiej sprzedających się produktów Musement można już rezerwować za pośrednictwem usługi Zarezerwuj z Google, a kilkadziesiąt tysięcy kolejnych będzie dostępnych z czasem, dzięki ciągłym dodawaniu najnowszych i najbardziej ekscytujących działań oferowanych przez Musement na całym świecie.

Gdy zaczniesz szukać żądanej aktywności (na przykład „Wycieczki rowerowe”), poszukaj przycisku „Znajdź bilety” w profilu firmy w Google (lub przycisku „Zaplanuj” w Asystencie) i dotknij go. Stamtąd możesz zapoznać się z dostępnymi opcjami, wybrać liczbę potrzebnych biletów, dokonać przedpłaty i ruszyć w drogę.

Musement od razu skoncentrował się na rozwoju technologicznym swojego produktu, aby zaoferować użytkownikowi końcowemu bezproblemowe i proste wyszukiwanie i rezerwację w oparciu o zaawansowane systemy uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, które rekomendują najlepsze wydarzenia w jednym miejscu, w oparciu o zainteresowania użytkowników, lokalnych ekspertów porady, pogoda i wiele więcej.

Zostało to uzupełnione o ponad 35 000 produktów z możliwością rezerwacji od tysięcy dostawców z różnych branż – takich jak sztuka, sport, jedzenie i wino, kultura i wszelkiego rodzaju wycieczki z przewodnikiem – i wkrótce doda kolejne 15 000 atrakcji dla miejsc związanych ze słońcem i plażą zapewnianych przez nowa spółka macierzysta TUI DX.

Dzięki partnerstwu z Google oferta Musement będzie teraz dostępna dla coraz szerszego grona odbiorców, którzy jeszcze szybciej i bezpośrednio będą mogli przejść do fazy zakupowej.

„Uczestnictwo w tym nowym projekcie to nie tylko duża korzyść dla milionów podróżników poszukujących atrakcji w najlepszych miejscach na świecie, ale także niesamowita szansa dla naszej ogromnej sieci dostawców wycieczek, zajęć i wydarzeń. jeszcze bardziej wzmocnimy naszą pozycję w strategicznych relacjach B2B2C, co pozwoli nam wzmocnić naszą i tak już ogromną sieć partnerów” – skomentował Alessandro Petazzi, dyrektor generalny i współzałożyciel Musement .

„Wybranie przez Google pierwszego partnera w tak ambitnym projekcie potwierdza rolę Musement wśród najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku turystycznym i sprawia, że ​​jesteśmy dumni i jeszcze bardziej zmotywowani do kontynuowania tej drogi. Naszym celem będzie tworzenie nowatorskie rozwiązania, aby stać się najważniejszym punktem odniesienia dla dostawców usług turystycznych, którzy chcą dotrzeć do milionów użytkowników na całym świecie” – podsumował Fabio Zecchini, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel firmy Musement .

O firmie Musement

Musement to towarzysz podróży i osobista cyfrowa usługa konsjerża dla atrakcji turystycznych i rezerwacji na całym świecie, teraz dostępna w ponad 1000 destynacji i 70 krajach. Usługa została stworzona z myślą o pomaganiu podróżnikom w odkrywaniu i rezerwowaniu doświadczeń, gdziekolwiek się znajdują, dając im dostęp do świata aktywności i sprawiając, że czują się jak we własnym mieście. Musement oferuje treści i opcje rezerwacji w większej liczbie kategorii – od muzeów i wycieczek z przewodnikiem po doświadczenia kulinarne i wina poprzez różne punkty styku: strony internetowe i aplikacje B2C Triposo i Musement oraz wspólne interfejsy API B2B. Musement ma swoją siedzibę w Mediolanie (siedziba główna), Barcelonie, Dubaju, Londynie, Nowym Jorku, Paryżu i Amsterdamie. Musement posiada certyfikat Great Place To Work® i jest obecny w pierwszej dwudziestce najlepszych miejsc pracy we Włoszech. Musement jest dostępny w 8 językach: angielskim, włoskim,

O TUI Destination Experiences

TUI Destination Experiences to wiodący na świecie dostawca atrakcji turystycznych. Zatrudniając 9000 pracowników w 49 krajach, firma generuje obrót w wysokości 700 milionów euro. TUI Destination Experiences, z siedzibą w Palma de Mallorca, oferuje 14 milionom klientów szerokie portfolio produktów wysokiej jakości, takich jak wycieczki, zajęcia, wycieczki, transfery i obsługa gości. W zeszłym roku TUI Destination Experiences sprzedało ponad sześć milionów atrakcji i wycieczek. Poprzez swoją spółkę zależną Intercruises, firma jest wiodącą globalną firmą obsługi rejsów wycieczkowych. Firma jest również właścicielem Musement, jednej z wiodących platform internetowych na rynku Tours & Activities.

 

Serwis Musement pomoże Ci odkryć to, co najlepsze w miejscach obranych jako cel wizyty, dzięki doskonałej ofercie lokalnych wycieczek i atrakcji.

źródło

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart