Koncert – SUMMER FOG FESTIVAL – NICK MASON’S SAUCERFUL OF SECRETS 2019-07-27 15:00:00 Hala Torwar

Koncert - SUMMER FOG FESTIVAL - NICK MASON'S SAUCERFUL OF SECRETS
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-07-27 15:00:00 

Nick Mason’s Saucerful of Secrets

Legendarny perkusista Pink Floyd – Nick Mason po raz pierwszy zagra w Polsce!
Artysta będzie główną gwiazdą premierowej edycji Summer Fog Festival, która odbędzie się już 27 lipca w Warszawie, na TORWARZE. Nick Mason’s Saucerful of Secrets to dawka niezapomnianych wrażeń o czym świadczy choćby fakt, że jak dotąd wszystkie koncerty tej trasy zostały wyprzedane!
 
Któż z nas nie kocha Pink Floyd? Legendarny perkusista tej grupy w swoim najnowszym projekcie Nick Mason’s Saucreful of Secrets zabierze nas w świat dźwięków z jej niezwykle barwnej początkowej ery. Będzie to jedyna, niepowtarzalna okazja by zobaczyć i posłuchać grającego na żywo Nicka Masona, który pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy. Zabrzmią przede wszystkim niezapomniane kamienie milowe w  twórczości Pink Floyd takie jak „Interstellar Overdrive” czy „Astronomy Domine” oddające pełnie szalonych wizji Syda Barreta. Nie zabraknie jednak niespodzianek!

To dla mnie ogromny zaszczyt i niebywała przyjemność, że Nick Mason zechciał przyjąć zaproszenie do Warszawy. Zagra tu jako główna gwiazda na festiwalu Summer Fog. Mam nadzieję, że dzięki temu, ta nowa muzyczna inicjatywa zostanie dostrzeżona oraz doceniona. W przyszłości będziemy ją rozwijać i poszerzać – mówi Kamil Kubica, organizator i pomysłodawca Summer Fog Festival.

Nick Mason to prawdziwa legenda rockowej muzyki psychodelicznej oraz progresywnej.
W 1965 r. był jednym z założycieli Pink Floyd. Grupa nagrała piętnaście albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie blisko 300 mln egz. Pink Floyd do dziś pozostaje inspiracją dla wielu młodych zespołów, a systematycznie wznawiane płyty grupy cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Do Polski artysta przyjedzie w ramach trasy „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets”.
Towarzyszyć będą mu uznani muzycy: Gary Kemp (Spandau Ballet) – gitara i śpiew, Lee Harris(Blockheads) – gitara, Guy Pratt (Pink Floyd) – bas, Dom Beken – instrumenty klawiszowe. Będzie to wspaniały muzyczny spektakl w charakterystycznej dla Pink Floyd wizualnej oprawie i grze świateł, z wielkim okrągłym ekranem na czele!

Nick Mason to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. To bowiem jedyny z założycieli Pink Floyd, którego można usłyszeć na wszystkich albumach studyjnych i koncertowych grupy. Jego oszczędny, kreatywny styl to jedna z ważnych składowych brzmienia zespołu, który odcisnął swoje mocne piętno w kanonie muzyki rozrywkowej. Poza Pink Floyd artysta w latach 80. nagrał dwa albumy solowe, na których dominuje zgrabna mieszanka brzmień jazz-rockowych. Perkusista jest także producentem muzycznym, a jego zamiłowania to motoryzacja oraz lotnictwo, którym swego czasu zaraził swojego kolegę z zespołu Davida Gilmoura. 

Ale to nie wszystko – Nie chcę w tej chwili zdradzać pełnego składu festiwalu. Atmosferę będziemy  budować metodą Hitchcocka. Ufam, że ogłoszenie występu Masona było oczekiwanym wstrząsem. A niebawem podamy następne zespoły i wykonawców, którzy pojawią się na pierwszej edycji Summer Fog Festival – dodaje Kamil Kubica.

Nick Mason’s Saucerful of Secrets – Summer Fog Festival – 27.07.2019 – Warszawa, TORWAR . Nick Mason Polska 2019. Nick Mason Koncerty 2019. Pink Floyd Polska 2019.

Organizatorzy:
Kubica Production Sp. z o.o. Sp. k.

Kaliska 2b/27

Nowe Skalmierzyce

63-460

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: