Koncert – NIE TYLKO OPERA – DLA CIEBIE MAMO 2019-05-26 18:00:00 Teatr Wielki w Łodzi Sala Kameralna

Koncert - NIE TYLKO OPERA - DLA CIEBIE MAMO
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-05-26 18:00:00 

DLA CIEBIE MAMO
koncert Chóru Dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi
SALA KAMERALNA
26 maja 2019, niedziela, godz. 18:00

Z okazji Dnia Matki nasi młodzi artyści przygotowali niezwykły muzyczny prezent. Zapraszamy wszystkie Mamy, ale nie tylko – Babcie, Dziadkowie i Tatusiowie są także mile widziani na koncercie Chóru Dziecięcego Teatru Wielkiego w Łodzi. W repertuarze znajdą się utwory, nad którymi zespół pod kierownictwem Macieja Salskiego pracował przez cały sezon m.in. piosenki ze spektaklu Czarodziejska skrzynia. Znane przeboje, w interpretacji tak zdolnych i uroczych wykonawców, zyskują nową energię i zapewniają słuchaczom odpowiednią dawkę pozytywnych emocji.

W pierwszej części koncertu wystąpi gość specjalny czyli Zespół Fletowy łódzkich PĘDZIWIATRÓW, w którym oprócz tańca i śpiewu uczestnicy zespołu grają na fletach prostych. Repertuar młodych artystów jest wyjątkowo ambitny, a co zagrają dla Mam przekonają się Państwo sami.

Ten wyjątkowy występ dedykujemy wszystkim Mamon i wraz z małymi wykonawcami chcemy im złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech muzyka płynąca prosto z serca będzie podziękowaniem za bezwarunkową miłość, dobroć i troskę, a wspólnie spędzony czas przyniesie radość, a może i odrobinę wzruszenia…

prowadzenie koncertu – Agnieszka Białek i Edyta Karbowska

Organizatorzy:
Teatr Wielki w Łodzi

Plac Dąbrowskiego

Łódź

90-249

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: