Koncert – ,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów” – koncert relaksacyjny w Grocie Solnej GALOS, GraMis 2019-05-29 19:00:00 Grota Solna GALOS

<img src=”https://www.bilety24.pl/public/users/926/o/koncert-relaksacyjny-misy-i-gongi-w-grocie.jpg” alt=”Koncert – ,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów” – koncert relaksacyjny w Grocie Solnej GALOS, GraMis” />
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-05-29 19:00:00 

,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów” to kameralny koncert relaksacyjny, którego można doświadczyć w nasyconej zdrowym jodem Grocie Solnej GALOS.
 
Długo wybrzmiewające, kojące dźwięki mis niosą ze sobą spokój i wyciszenie myśli i emocji – skontrapunktowane są z mocniejszymi brzmieniami gongów.
 
Koncert w Grocie Solnej GALOS to przyjemne doznanie estetyczne połączone z dobroczynnym, uspokajającym i harmonizującym działaniem na cały organizm.
 
,,Kąpiel w dźwiękach mis i gongów” w grocie Galos to wydarzenie kameralne, jednorazowo może w nim wziąć udział najwyżej 10 osób. Do dyspozycji są wygodne leżaki.
 
Prosimy o przybycie z białymi skapretkami na zmianę, gdyż podłoga w Grocie Solnej jest wysypana kryształkami soli i wchodzi się do niej bez obuwia.  W Recepcji Groty są stosowne szafki, w których można pozostawić obuwie.
W koncercie relaksacyjnym mogą brać udział dzieci i młodzież, które ukończyły 12 lat.
 
prowadzenie:  Ewa Bruss-Kwiatkowska
 
udział: 35 zł
kameralnie – tylko 10 miejsc!
miejsce: Grota Solna Galos, ul. Spychalskiego 34, Poznań, budynek pływalni Chwiałka
 
więcej informacji na: gramis.eu/kapiel-w-dzwiekach-w-grocie-solnej/

Organizatorzy:
GRAMIS Ewa Aleksandra Bruss-Kwiatkowska

Grunwaldzka 33b/7

Poznań

60-783

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: