Koncert GrubSon w Lublinie – rozpoczęcie wakacji!

Początek: 24.06.2018 17:00

Koniec: 24.06.2018 22:30

Wstęp: BILETY:
25 zł – ulgowy *
35 zł – normalny
ILOŚĆ BILETÓW JEST OGRANICZONA!!!

KONCERT GrubSona W LUBLINIE!
Rozpoczęcie wakacji w SKATE TOWN!

Zapraszamy Was serdecznie na rozpoczęcie wakacji w Skate Town w doborowym towarzystwie GrubSona i jego ekipy!!!

Album „Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za mix i mastering Dj Eprom.

Ale to nie wszystko 🙂 po zagranym koncercie czekają nas kolejne emocje tego dnia! To będzie najlepsza niedziela, połączymy muzykę ze sportem, zasiądziemy razem z całą ekipą do meczu POLSKA – KOLUMBIA a przy takim wspólnym dopingu nie martwimy się o wynik 😉

PLAN IMPREZY:
17:00 – wejście
18:00 – start koncertu
20:00 – mecz POLSKA – KOLUMBIA

BILETY:
25 zł – ulgowy *
35 zł – normalny
ILOŚĆ BILETÓW JEST OGRANICZONA!!!

Bilety w przedsprzedaży dostępne od poniedziałku (18.06.2018) w recepcji Skate Town, ul Krochmalna 13H

* Bilety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, licealistom do 18 roku życia oraz osobom z niepełnosprawnościami. Do zakupu biletu ulgowego upoważnia legitymacja potwierdzająca uprawnienie do ulgi.

** Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.

*** Osoby w wieku pomiędzy 16 a 18 rokiem życia NIE MUSZĄ znajdować się pod opieką dorosłego. Wystarczy, że zabiorą ze sobą specjalne oświadczenie, które znajduje się poniżej:

OŚWIADCZENIE
Ja ………………………………………………………… (imię i nazwisko) niżej podpisany/a legitymujący/a się dowodem osobistym o serii …..……. oraz numerze ……………… oświadczam, iż wyrażam zgodę aby moja córka/syn (niepotrzebne skreślić) ………………………………………………………. uczestniczył/a w koncercie GrubSona, w SKATE TOWN w Lublinie dnia 24.06.2018r. oraz biorę za Nią/Niego pełną odpowiedzialność.

………….(Podpis opiekuna)

Źródła informacji:

[button link=”https://www.facebook.com/wrotkarnia.lublin/” type=”big” newwindow=”yes”] Źródło 1[/button]


[button link=”https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/473494/koncert-grubson-w-lublinie-rozpoczecie-wakacji-lbl06″ type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Źródło 2[/button]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart