Koncert Charytatywny dla Agaty // Rak. To się leczy!

Początek: 26.06.2018 19:00

Koniec: 26.05.2018 22:30

Wstęp: 80 zł – 150 zł

Koncert Charytatywny „Dla Agaty” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale przede wszystkim jest to niesamowite spotkanie fantastycznych i wspierających się wzajemnie ludzi w ramach kampanii „Rak. To się leczy!”.

Zbieramy fundusze dla pacjentów chorujących na nowotwory rzadkie. Ideą tegorocznej odsłony akcji jest poznanie pacjenta i zauważenie jego codziennej walki z chorobą nowotworową.

„Rak. To się leczy!” to najbardziej pozytywna kampania edukacyjna najbardziej negatywnej choroby – nowotworu.

W Polsce choruje ok 190 tysięcy osób, a rocznie umiera około 90 tysięcy.

Te dane to jedynie statystyki za którymi kryją się ludzkie istnienia, nasi znajomi, przyjaciele, koledzy, dziadkowie, rodzice, nasze dzieci czy nawet my sami.

W walce z nowotworem ogromną rolę odgrywa profilaktyka, czyli zdrowy tryb życia, regularne badania oraz najnowsza medycyna w połączeniu z tym, co człowiek osiąga swoją wiarą, siłą psychiczną, wsparciem i nadzieją w odzyskanie zdrowia. Dzięki temu walka się toczy, a rak zostaje pokonany, na jeden dzień, tydzień, miesiąc, a potem na lata.

W tej walce niezwykle ważne jest otaczanie się życzliwymi i pozytywnymi ludźmi, opieka medyczna oraz wsparcie finansowe, które pozwala na leczenie, innowacyjne leki, dojazdy do klinik, czy też łatwiejsze egzystowanie.

„Rak. To się leczy!”

Źródła informacji:

[button link=”https://www.facebook.com/events/1577479355713027″ type=”big” newwindow=”yes”] Źródło 1[/button]


[button link=”http://rak.tosieleczy.pl/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Źródło 2[/button]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart