kabaret – Wojciech Tremiszewski, Kacper Ruciński, Jakub Sliwinski 2019-12-05 19:00:00 Klub Scenografia

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Wojciech Tremiszewski, Kacper Ruciński, Jakub Sliwinski

W TRZECH OSOBACH, to najnowszy projekt Wojciecha Tremiszewskiego, Kacpra Rucinskiego i Jakuba Sliwinskiego. Komediowy spektakl improwizowany, Aktorzy wykonają zadania publiczności we własnej interpretacji. "I wtenczas wstąpił na scenę. Tworzył i burzył podług uznania. W chaosie kąpał swe członki, by szydzić, ironizować i dławic śmiechem hydrę powagi. A cały był improwizacją. W Trzech Osobach." Z Listu św. Gawla do Karkonoszan. Szoł rozkręcają: Kacper "Ziemia-Powietrze" Rucinski, Jakub "Zly Professor" Sliwinski i Wojciech "Tulipan Sedesow" Tremiszewski.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

W TRZECH OSOBACH

Obsada: Wojciech Tremiszewski, Kacper Ruciński, Jakub Sliwinski

W TRZECH OSOBACH, to najnowszy projekt Wojciecha Tremiszewskiego, Kacpra Rucinskiego i Jakuba Sliwinskiego. Komediowy spektakl improwizowany, Aktorzy wykonają zadania publiczności we własnej interpretacji. „I wtenczas wstąpił na scenę. Tworzył i burzył podług uznania. W chaosie kąpał swe członki, by szydzić, ironizować i dławic śmiechem hydrę powagi. A cały był improwizacją. W Trzech Osobach.” Z Listu św. Gawla do Karkonoszan. Szoł rozkręcają: Kacper „Ziemia-Powietrze” Rucinski, Jakub „Zly Professor” Sliwinski i Wojciech „Tulipan Sedesow” Tremiszewski. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Scenografia

ul. Zachodnia 81/83

To wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi – miejsce, które po latach przerwy wraca w nowej, niezwykłej odsłonie. Scenografia to unikalne połączenie klubu muzycznego i kawiarni. Mieści się tu doskonały koktajl bar, a główną rolę odgrywa scena i zmienna scenografia. Zróżnicowana oferta, alternatywna polityka marketingowa i polityka wejścia lokalu na rynek oraz codzienne wydarzenia i długie godziny otwarcia wyróżniają Scenografię na tle innych lokali.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: