kabaret – Warszawa – W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski) 2019-12-06 19:00:00 Odessa Club

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Warszawa – W Trzech Osobach (Ruciński, Śliwiński, Tremiszewski)

W Trzech Osobach do samego wejścia na scenę nie wiedzą, co na niej zrobią. Witają się z publicznością, podpytują o to, co u nich, chwilkę pogadają, zbiorą kilka słów, skojarzeń i sugestii. A potem przez półtorej godziny z przerwą improwizują. Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie! A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie!

Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki. Kacper Ruciński, Śliwa i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Improskład, Peleton i Dzikie Węże, a także solowo.

Do tego:
Ruciński – stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".
Śliwiński – koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"
Tremiszewski – aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", autor i wykonawca monodramu "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej", dyrektor artystyczny Gdańskiego Festiwalu Improwizacji "Podaj Wiosło".

Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

W TRZECH OSOBACH

Obsada: Wojciech Tremiszewski, Kacper Ruciński, Jakub Sliwinski

W TRZECH OSOBACH, to najnowszy projekt Wojciecha Tremiszewskiego, Kacpra Rucinskiego i Jakuba Sliwinskiego. Komediowy spektakl improwizowany, Aktorzy wykonają zadania publiczności we własnej interpretacji. „I wtenczas wstąpił na scenę. Tworzył i burzył podług uznania. W chaosie kąpał swe członki, by szydzić, ironizować i dławic śmiechem hydrę powagi. A cały był improwizacją. W Trzech Osobach.” Z Listu św. Gawla do Karkonoszan. Szoł rozkręcają: Kacper „Ziemia-Powietrze” Rucinski, Jakub „Zly Professor” Sliwinski i Wojciech „Tulipan Sedesow” Tremiszewski. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Odessa Club

Kolejowa 8/10

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: