kabaret – Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!! 2021-04-22 20:00:00 Nowotomyski Ośrodek Kultury

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!!

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.

Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kabaret Nowaki

Obsada: Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg

Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Nowotomyski Ośrodek Kultury

ul. Tysiąclecia 3

Aula na 314 miejsc siedzących ze sceną o wymiarach: szerokość – 10,5m i głębokość – 7m oraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Proponujemy również wykonanie dekoracji na różnorodne okazje i imprezy.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart