kabaret – Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!! 2021-02-13 16:00:00 Miejski Dom Kultury

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!!

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.

Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kabaret Nowaki

Obsada: Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg

Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

ul. Wojska Polskiego 20

Od samego początku działalności staramy się stworzyć uczestnikom zajęć jak najlepsze warunki i możliwości samorealizacji poprzez sztukę czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chcemy kształtować w młodzieży odpowiednie postawy wobec sztuki, życia, samego siebie oraz wobec drugiego człowieka.Uczestnicy pracowni mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach, wykładach, warsztatach oraz samodzielną działalność twórczą pod czujnym okiem naszych pracowników – instruktorów teatru, tańca, muzyki i plastyki. Młodzież może także uczestniczyć w imprezach takich jak: koncerty, wernisaże, wystawy, konkursy, spektakle, turnieje, happeningi.
Ważnym elementem rozwoju młodego człowieka jest wymiana doświadczeń. Dlatego staramy się współpracować z innymi placówkami zarówno w kraju, jak i zagranicą.
Staramy się reagować na potrzeby młodzieży, wprowadzać do naszej oferty nowe koła, sekcje, zajęcia. Idąc z duchem czasu i widząc jak ważne są media w dzisiejszym świecie, unowocześniliśmy i uaktualniliśmy także naszą stronę internetową.
Aby więcej się o nas dowiedzieć, zapraszamy w odwiedziny. Jesteśmy otwarci na dobre pomysły. Postaramy się pomóc w ich realizacji.
Dyrekcja i pracownicy MDK w Grajewie

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

kabaret – Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!! 2021-02-13 16:00:00 Miejski Dom Kultury
kabaret – Najnowszy program Kabaretu Nowaki “Za granicą żartu”!!! 2021-02-13 16:00:00 Miejski Dom Kultury

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart