Kabaret – Kabaret Trzecia Strona Medalu 2019-11-21 19:00:00 Scena na Piętrze

Kabaret - Kabaret Trzecia Strona Medalu
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-11-21 19:00:00 

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik.Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.
To właśnie Poznań stał się pierwszym wyborem do nagrania debiutanckiej płyty DVD. Dlaczego? Z Poznaniem wiążą się najlepsze wspomnienia. Odwiedzaliśmy to miasto już prawie 20 razy. Podczas Festiwalu Zostań Gwiazdą Kabaretu, czy cyklicznych imprezach kabaretowych jak PESTKA, ROJBER oraz występów autorskich. Przez ten czas poznaliśmy się na poznańskiej publiczności, która nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać! 
Jak będzie tym razem? Przekonaj się na własnej skórze 21 listopada w Scenie na Piętrze.
KONCERT BĘDZIE REJESTROWANY DO NAGRANIA DEBIUTANCKIEJ PŁYTY DVD KABARETU. KUPUJĄC BILET WYRAŻASZ ZGODĘ NA UPUBLICZNIENIE WIZERUNKU NA ZAREJESTROWANYM MATERIALE
Trwa zbiórka pieniędzy na płytę na portalu Zrzutka.pl 
https://zrzutka.pl/9t7msa

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu

Zbąszyńska 27

Poznań

60-359

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: