kabaret – Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" 2020-05-16 17:30:00 Dom Kultury Sokół

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy"

Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy"

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. "Najśmieszniejszy" to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kabaret Skeczów Męczących

Obsada: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz, Michał Tercz

Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów. Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013. Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Dom Kultury Sokół

ul. Mostowa 2

Na przestrzeni lat Dom Kultury ?Sokół? w Strzyżowie został poddany wielu zmianom. Obecny kształt instytucji jest naprawdę imponujący. Mieści się tam m.in. sala kinowo ? teatralna dla 300 osób, sala baletowa czy projektornia filmowa.
Oferta Domu Kultury przeznaczona jest dla wszystkim ? od najmłodszych po Seniorów, dla których uruchomiono Uniwersytet Trzeciego Wieku. Oferta dla dzieci jest bardzo zadowalająca. Najmłodsi mogą pożytkować swoją energię i zapał na scenie teatralnej w ramach grupy ?Sokolik?, która rozwija się prężnie od 2007 roku.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

kabaret – Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" 2020-05-16 17:30:00 Dom Kultury Sokół
kabaret – Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" 2020-05-16 17:30:00 Dom Kultury Sokół

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart