kabaret – Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki 2020-01-20 18:00:00 Centrum Spotkania Kultur

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki

Kabaret Czesuaf w programie pt."Przyjęcie" – to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale "Przyjęcie" kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym "Przyjęciu" goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na "Przyjęciu" jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka. Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na "Przyjęcie" u Czesuafa!

Kabaret Jurki w programie – "Last minute"

Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak…

Rejestracja DVD – konieczne jest punktualne przybycie, a w uzasadnionych przypadkach organizator zastrzega sobie możliwość zmiany miejsca!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki

Obsada: Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki

Kabaret Czesuaf | Kabaret Jurki Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Spotkania Kultur

Plac Teatralny 1

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: