kabaret – Byliśmy grzeczni, czyli 89. Antykabaret z plusem 2019-12-13 19:30:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Byliśmy grzeczni, czyli 89. Antykabaret z plusem

Byliśmy grzeczni, czyli  89. Antykabaret z plusem Dobry Wieczór we Wrocławiu

Od dziecka byliśmy przekonani, że szóstego grudnia Święty Mikołaj przynosi prezenty i kładzie je pod poduszką, albo koło łóżka, albo wkłada do specjalnej skarpety. Z kolei dwudziestego czwartego grudnia Gwiazdor kładzie opakowane w błyszczący papier prezenty pod choinką. Jedne i drugie przeznaczone są dla GRZECZNYCH DZIECI.

Niniejszym pragniemy poinformować, że my wszyscy, zarówno Twórcy, Wykonawcy, Muzycy, Konferansjerzy a zwłaszcza Prześwietna Publiczność Antykabaretu byliśmy grzeczni przez cały rok. Dlatego spodziewamy się, że trzynastego grudnia, a więc pomiędzy szóstym a dwudziestym czwartym, dostaniemy jeszcze jakieś inne prezenty. Albo przygotujemy je sami. Nowy tekst, piosenka, skecz, dialog, żart sceniczny – to prezenty, które sprawią nam największą radość.

Dajcie się obdarować, przyjdźcie 13 grudnia do Vertigo ! Ponieważ 13 grudnia wypada w piątek, w ramach prezentu przygotowaliśmy dla naszych gości Antykabaret PLUS. Będzie to wyjątkowy recital dwóch wybitnych wrocławskich Twórców związanych od samego początku z Antykabaretem.

Konrad Imiela, aktor, piosenkarz, muzyk, reżyser i dyrektor Teatru Muzycznego CAPITOL we Wrocławiu i Adam Skrzypek wirtuoz kontrabasu, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny Teatru Muzycznego CAPITOL zabiorą nas w podróż. Ta wyprawa zaczyna się w momencie, kiedy obaj się poznali, czyli w towarzystwie piosenki Toma Waitsa.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Antykabaret Dobry Wieczór

Obsada: Anna Malek, Emose Katarzyna Uhunmwangho, Bogusław Bednarek, Wojciech Dereń, Jerzy Skoczylas, Ścibor Szpak, Marek Kocot, Rafał Karasiewicz

Czy pamiętacie jeszcze ten etap swojego życia, kiedy mając ukończone lat siedem, z początkiem nowego roku szkolnego mieliście się pojawić w nowym miejscu? Pamiętacie ten zapach chińskiej gumki do ścierania? Zapach NRD-owskiego piórnika (te ponoć były najlepsze)? Pamiętacie, jak w plecy wrzynał się pasek skayowego plecaka? I na nic się zdały podszywanie filcem. Ołowki zatemperowane, atrament w piórze napełniony. Idziemy w nowe! Człowiek szedł w nieznane i myślał, że WSZYSTO, CO NAJLEPSZE JUŻ BYŁO. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Vertigo Jazz Club & Restaurant

ul. Oławska 13

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: