inne – Neon Burlesque – Winter is coming 2019-11-20 20:00:00 BARdzo Bardzo

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Neon Burlesque – Winter is coming

Drodzy, wracamy! Przed Andrzejkowe szaleństwo z Burlesquą, a może Christmas Party z nami? Na zakończenie tego roku wkraczają dwa eventy na których nie może Was zabraknąć.  Jak zwykle piękne artystki, wokal na żywo, taniec i gościnnie klasyczna burleska pięknej Lillet L’amour.

Zobaczcie wysmakowane show w klimatach kobiecych stylów tanecznych i burleski od High Heels przez Sexy Dance, aż po Chair Dance. Nasze wydarzenia wyróżnia absolutnie zjawiskowy i kokieteryjny wokal na żywo i konferansjerka prowadzona przez uczestniczki grupy. Show podzielone jest na 3 części pomiędzy którymi możecie uraczyć się najlepszymi kocktailami u BARdzo bardzo dobrego barmana. Na schyłek jesieni artystki przygotowały repertuar, który określają jako Winter is Coming:

20 listopada tuż przed Andrzejkami czeka nas zabawa w magię i repertuar czarownych kurtyzan i Geish. Gościnnie wystąpi przepiękna Lillet L’amour z klasczną Burleską
4 go grudnia to Mikołajkowy prezent dla Was. Pojawią się wokalne interpretacje najznamienitszych świątecznych numerów. Zastanawiacie się cóż to może oznaczać? Już dziś kupcie bilety i sprawdźcie!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Neon Burlesque

Obsada: Prowadzący: Sylwester Biraga – Master B.Boylesque

Wokalistki i tancerki estradowo-eventowej grupy Show Burlesque Dance zapraszają na środowe wieczory z Noeburlesquowymi pokazami. Wysmakowane show w klimatach kobiecych stylów tanecznych od High Heels przez Sexy Dance, Neoburleque, Burlesque, a także Pole Dance, doskonała lokalizacja w centrum stolicy i wokal podczas show na żywo. Drinki i klubowa atmosfera. Okazja na spotkanie, randkę lub chillout w artystycznej, dodającej blasku codziennym wyzwaniom atmosferze. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: