inne – Mikołajkowe warsztaty dla dzieci I 08.12 | 12:00 2019-12-08 12:00:00 Sushi Zushi Żurawia

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Mikołajkowe warsztaty dla dzieci I 08.12 | 12:00

Grudzień to magiczny miesiąc w roku. Pełen kolorowych światełek, prezentów i ciepłej atmosfery, z którą chcielibyśmy się z Wami podzielić! Właśnie dlatego postanowiliśmy spotkać się z naszymi najmłodszymi gośćmi z okazji Mikołajek i zaprosić Was na warsztaty kulinarne, które na długo zapadną Waszym dzieciom w pamięci. A wszystko to w świątecznej atmosferze. Wspólne rolowanie sushi to nie lada gratka dla początkujących masterów. Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, ale nie trzymamy się ściśle tego przedziału. Wszystko zależy od  chęci małego uczestnika.

W programie podstawy robienia Sushi.

Każdy uczestnik otrzymuje swoją deskę, matę, fartuszek, dyplom ukończenia kursu, a także pudełko na wynos z własnoręcznie wykonanym sushi!

W pakiecie przewidziany deserek, przekąski oraz napoje na stołach.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Sushi Zushi

Obsada: Paweł Trzaskowski oraz Marek Błażejczyk

Zapraszamy wszystkich Gości na celebrowanie naszych urodzin przy tradycyjnej kolacji Kaiseki z Pawłem Trzaskowskim oraz Markiem Błażejczykiem na czele. Przed nami cudowne chwile, podczas których dane nam będzie skosztować niezwykłego menu złożonego z 9 dań i opartego na sezonowych rybach i owocach morza. Białe grzyby, jeżowce, Toro, Foie Gras, Troć, Wagyu… a to wszystko w towarzystwie najlepszej herbaty oraz wysoko wyselekcjonowanego alkoholu, wybranego specjalnie na tę okoliczność. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Sushi Zushi Żurawia

6/12, Żurawia

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: