impro – W RZECZY SAMEJ! Jesienne porządki 2020-10-14 20:00:00 Artefakt Café

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

W RZECZY SAMEJ! Jesienne porządki

"Teatr improwizacji Pokój zaprasza na pełnometrażowy spektakl improwizowany:

W RZECZY SAMEJ! Jesienne porządki

Jesień to dla wielu z nas czas na porządki w szafie. Czasem jednak przeradzają się one w porządkowanie głowy czy nawet życia!
Sweter, który miałam na sobie gdy ON pierwszy raz mnie pocałował. Koszula, którą nosiłem, gdy ONA mnie zostawiła. Czasem wystarczy jedna rzecz, by sobie coś uświadomić, by coś sobie przypomnieć, by coś zrozumieć. Co potem?
Pokój, czy może odwieczna walka między ścierającymi się potrzebami? Między tym, co było, a tym, co jest… Co zostawimy ze sobą, a co za sobą.

Jak będzie w przypadku naszych bohaterów, przekonamy się już niebawem – 14 października!

Zapraszamy na spektakl improwizowany! Stworzymy fabułę na żywo, bez gotowych dialogów i postaci. Tej historii nigdy nie było i nigdy się nie powtórzy.

Gdzie: Artefakt Cafe Setka Sztuki
Kiedy: 14 października (środa)
Start: 20:00 (otwarcie bramki 19:30)

Z uwagi na obowiązujące obecnie zalecenia dotyczące organizowania wydarzeń:
– Siadamy co drugi rząd, co druga osoba.
– Przed wejściem do lokalu dezynfekujemy ręce (płyn dostępny na miejscu).
– Na spektaklu musisz mieć założoną osłonę ust i nosa (najlepiej maseczka). Nie zapewniamy osłon, dlatego musisz ją przynieść ze sobą.
– Na miejscu podpisujesz deklarację na temat swojego samopoczucia, stanu zdrowia oraz tego, że nie jesteś objęta(y) kwarantanną. Jeżeli wiesz że było inaczej – zostań w domu i wróć do nas na kolejny występ za jakiś czas
– Poprosimy Cię również o podanie jakiejś formy kontaktu do Ciebie. Jest to nieobowiązkowe, ale może ułatwić późniejszą pracę Generalnego Inspektoratu Sanitarnego (choć mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby). Listy i kontakty niszczymy po 14 dniach od wydarzenia. "

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Teatr Improwizacji Pokój

Obsada: Spektakl improwizowany

Zapraszamy na spektakl improwizowany, w którym okaże się, czy sekrety naszych postaci wyjdą na jaw, czy zostaną słodką tajemnicą. Spektakl, w którym fabuła, bohaterowie i dialogi powstają na żywo, a inspiracją do ich powstania są Wasze sugestie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Artefakt Café

ul, Dajwór 3

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart