impro – Krakowski Komediowy Impro Dżem – krótkie formy 2019-11-28 20:00:00 Artefakt Café

Krakowski Komediowy Impro Dżem – krótkie formy

Zapraszamy na kolejny Impro Dżem, czyli komediowe improwizacje sceniczne w których wezmą udział improwizatorzy z krakowskich grup impro.

Dżemy Komediowe przypominają trochę dżemy muzyczne, gdzie muzycy z różnych zespołów i o różnym doświadczeniu, mieszają się w składach, aby stworzyć niepowtarzalny utwór. Działamy bardzo podobnie, tylko, że na scenie tworzymy niepowtarzalny nastrój i sceny komediowe, które możecie zobaczyć po raz pierwszy i ostatni! Tak, ponieważ wszystko tutaj odbywa się bez wcześniejszego scenariusza, a sugestie do scen i form bierzemy od publiczności!

Dżem krótkoformatowy charakteryzuje się dużą dynamiką, gramy krótkie gry komediowe, a każda z nich ma wbudowane utrudnienia, które sprawiają dodatkową dawkę solidnego śmiechu!

Przyjdź kibicować i bawić się razem z nami. To od ciebie zależy co tym razem pokażą na scenie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Krakowski Komediowy Impro Dżem

Obsada: improwizatorzy

Zapraszamy na kolejny Impro Dżem, czyli komediowe improwizacje sceniczne w których wezmą udział improwizatorzy z Krakowskich grup impro. W trakcie części oficjalnej wieczoru będziecie mogli oglądać zmagania improwizatorów scenicznych z Krakowa, którzy wezmą udział w wielu różnorodnych krótkich formach improwizacji scenicznej. Przyjdź kibicować i bawić się razem z nami. To od ciebie zależy co tym razem pokażą na scenie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Artefakt Café

ul, Dajwór 3

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: