impro – Improstacja 2020-11-13 19:00:00 Teatr Żelazny

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Improstacja

Aktorzy wychodzą ze strefy komfortu! Grać w wyreżyserowanym przedstawieniu z nauczonym tekstem to pestka! Stawka rośnie – zapraszamy na wieczory w pełni improwizowane. Sceny, piosenki, spektakle, gry i zabawy z publicznością! To ona będzie decydowała o tym, co grają aktorzy. Każdy wieczór będzie zagrany tylko raz i nigdy już się nie powtórzy.

Cykl wieczorów kabaretowych z udziałem artystów Teatru Żelaznego i ich gości. Nieprzewidywalna natura takiego występu jest organicznie komediowa! Magiczna atmosfera improwizacji wytwarza silną więź między aktorami i widzami i zapewnia unikatową dawkę humoru!

Występują:
Ewa Błachnio
Marta Marzęcka-Wiśniewska
Natalia Ciszewska
Joanna Dolata
Marta Skóra
Piotr Wiśniewski
Bartosz Ebert
Szymon Paszek (Impro Silesia)

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Impro Odjazd

Obsada: Ewa Błachnio, Marta Marzęcka-Wiśniewska, Natalia Ciszewska, Joanna Dolata, Marta Skóra

Aktorzy wychodzą ze strefy komfortu! Grać w wyreżyserowanym przedstawieniu z nauczonym tekstem to pestka! Stawka rośnie – zapraszamy na wieczory w pełni improwizowane. Sceny, piosenki, spektakle, gry i zabawy z publicznością! To ona będzie decydowała o tym, co grają aktorzy. Każdy wieczór będzie zagrany tylko raz i nigdy już się nie powtórzy. Cykl wieczorów kabaretowych z udziałem artystów Teatru Żelaznego i ich gości. Nieprzewidywalna natura takiego występu jest organicznie komediowa! Magiczna atmosfera improwizacji wytwarza silną więź między aktorami i widzami i zapewnia unikatową dawkę humoru! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny

Armii Krajowej 40

OPCJE PARKINGU:
Prosimy parkować po drugiej stronie torów (adres w nawigacji: ul. Armii Krajowej 40), jest tam duży, wygodny parking, do Teatru przechodzi się kładką obok budynku lub można skorzystać z parkingu przed Teatrem (wjazd przez rogatki od ul. Asnyka), przejazd jest otwierany na żądanie (jest przycisk na słupie), jednak może to się wiązać z oczekiwaniem na otwarcie szlabanu.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart