impro – Improkracja feat. Tata nie ma siły 2020-09-22 20:00:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant

0

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Improkracja feat. Tata nie ma siły

Improkracja stworzy w pełni improwizowany spektakl na podstawie fragmentów książki "Tata nie ma siły"! Na scenie wystąpią również jej autorzy Błażej Staryszak oraz Błażej Wiśniewski! Twórcy NIEpodręcznika "Tata nie ma siły" są doskonale znani na polskiej scenie komediowej jako aktorzy Teatru Improwizowanego Klancyk. W książce Tata nie ma siły młodzi ojcowie przyznają się do swoich porażek, braku kompetencji (bo skąd je niby wziąć) i zawiedzionych oczekiwań. Pokazują, że bez względu na płeć i rodzicielskie doświadczenie można nie sprostać wyzwaniom, a kobietom za ich nieziemski wysiłek należy się ogromny szacunek.

Gdy ich dzieci przyszły na świat (wywracając go jednocześnie do góry nogami), swoją rodzicielską drogę zaczęli dokumentować na Facebookowym fanpage’u Tata nie ma siły. W ten sposób powstało miejsce, w którym błąkający się we mgle, młodzi rodzice mogą podzielić się doświadczeniami, śmiać z własnych porażek i rozpaczliwie zadawać pytania, na które nigdy nie dostaną odpowiedzi. Książka o tym samym tytule może nie rozwieje tych wątpliwości i nie pomoże przetrwać drogi, którą otwiera "cud narodzin", ale w trudnych dla rodzica chwilach stanie się pocieszeniem, odskocznią i ucieczką w żart.

Zamiast starać się bowiem dokonać niemożliwego, Błażej Staryszak i Krzysztof Wiśniewski z powodzeniem zdekonstruowali formułę poradnika. I tak oto można na przykład nie dowiedzieć się: co począć ze wszystkimi pracami plastycznymi swoich dzieci, jak ubrać dziecko na okres przejściowy, jak zachować się podczas szczepienia pociechy ani jak być lubianym w przedszkolu. Ale poza zbiorem tych osobliwych rad ta książka to również balsam dla zestresowanych, przemęczonych mam. Wiecznie pozostającym pod obstrzałem innych kobiet partnerkom zagubieni ojcowie mówią wprost: bez Was nigdy nie dalibyśmy rady.

Wydarzenie odbywa się z zachowaniem wszystkich obostrzeń sanitarnych.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Improkracja

Obsada: Komicy i artyści

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Vertigo Jazz Club & Restaurant

ul. Oławska 13

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart