impro – Improkracja feat. Julia Pietrucha 2019-12-10 20:00:00 Vertigo Jazz Club & Restaurant

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Improkracja feat. Julia Pietrucha

Improkracja oraz Julia Pietrucha w Vertigo Jazz Club! Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na spektakl z naszym gościem specjalnym. To wyjątkowa okazja, aby jednego wieczoru jednocześnie doświadczyć delikatnego głosu Julii Pietruchy oraz komediowego żywiołu Improkracji. Rozstając się tuż po naszym pierwszym wspólnym spektaklu w 2018 roku, obiecaliśmy sobie, że nie będzie to nasze ostatnie sceniczne spotkanie. Bardzo się cieszymy, że owocem tej obietnicy będzie właśnie to wydarzenie.

Julia Pietrucha jako aktorka zadebiutowała w 2001 roku w Teatrze Syrena, występując później w wielu filmach i serialach. Od kilku lat poświęciła się muzyce, wydając wspaniałe płyty: "Parsley" czy "Postcards from the seaside". Teraz przy okazji trasy koncertowej "Folk It" Julia zagra z Improkracją.

Kto? Teatr Improwizacji Improkracja
Co? Improkracja feat. Julia Pietrucha
Gdzie? Vertigo Jazz Club & Restaurant
Kiedy? 10.12 wtorek
O której? 20:00
Za ile? 35 zł
Bonus? Muzyka Jazzowa na żywo po spektaklu
Warto? Warto!

…………………………………………………….
Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. Bilet na koncert nie jest gwarancją miejsca siedzącego. Lokal przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Po spektaklu zapraszamy na Jazz Jam Session w Vertigo – wstęp na Jam Session jest darmowy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Improkracja

Obsada: Teatr Improwizacji

Teatr Improwizacji IMPROKRACJA to najstarszy i najbardziej doświadczony teatr improv na Dolnym Śląsku. Utrzymuje się w ścisłej czołówce pierwszych grup w Polsce, które prezentują ten rodzaj teatru. Spektakle opierają się na komediowych scenach improwizowanych, które tworzone na żywo i bez scenariusza zaskakują publiczność jak i samych aktorów. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Vertigo Jazz Club & Restaurant

ul. Oławska 13

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: