impro – Impro w Spółdzielni: Impy + Emilia i Rafał 2019-11-24 18:00:00 Centralna Spółdzielnia Komediowa

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Impro w Spółdzielni: Impy + Emilia i Rafał

Zapraszamy serdecznie na wieczór z komedią improwizowaną, gdzie nic nie zostało wcześniej przygotowanej, a nawet gdyby zostało, nigdy byśmy się do tego nie przyznali.

Tym razem na scenie razem z nami zagości dwójka przemiłych, przewspaniałych improwizatorów z Trójmiasta! A będą to: Emi i Kaczmar. Emi jest związana z uwielbianym przez nas trio improwizacyjnym Pro Forma, a Kaczmar z kolei to człowiek orkiestra i człowiek instytucja. Wspaniały solo improwizator, ale i 50% duetu improwizacyjnego Ziomki – duet impro. Gdyby nie to, że naprawdę trzeba już publikować to wydarzenie, to dalej pisalibyśmy o ich wspaniałych przymiotach, których, uwierzcie nam, każde z nich posiada w nadmiarze aż!

Wspólnie zagramy sobie Trolejmózg, czyli specjalny spektakl, który gramy tylko wtedy, kiedy przyjeżdżają do nas goście! "Trolej" symbolizować ma tutaj wózek, czyli wspólną platformę, na której wszyscy dokądś zmierzamy. "Mózg" ma oczywiście symbolizować przewagę empirii i analizy nad czystą metafizyką i religią w ujęciu przedreformacyjnym.

Dokąd tym razem wywiezie nas Trolejmózg?
Być może na manowce przestrzeni i czasu, ale jednego możecie być pewni – nie omieszkamy zatrzymać się na przystanku "Dobra Zabawa"!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Impy w Spółdzielni

Obsada: Jacek Mikulski, Juliusz Roszczyk i Jerzy Wierzbicki

Dwoje ludzi spotka się nad grobem bliskiej im osoby. Co ich łączy? Jakie są ich wspomnienia związane z mieszkanką lub mieszkańcem odwiedzanego grobu? Czy podróż w zaświaty reminiscencji będzie miłą, letnią przejażdżką, czy raczej wyboistym maratonem nieodkupionych win i niewybaczonych krzywd? Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centralna Spółdzielnia Komediowa

ul. Żurawia 22

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: