impro – Impro w Spółdzielni: Bez Klepki // Andrzyjkowe Wróżby 2019-12-01 20:00:00 club Boho22

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Impro w Spółdzielni: Bez Klepki // Andrzyjkowe Wróżby

Tak, w tytule to wcale nie błąd! Pomysł jest następujący: każdy z Was, widzów, otrzyma od nas kartkę, z której będzie mógł wyDRZEĆ dowolny kształt. My wtedy będziemy mogli go oświetlić i zobaczyć powstały w wyniku tego kształt na ekranie. Wtedy na podstawie tego kształtu Wam powróżymy! Będzie to jednocześnie inspiracją do serii improwizowanych scen, które zagramy.
Krótko mówiąc – będziemy improwizując wróżyć :)

…………………………………………………………………………………..
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy wtorek, czwartek i niedzielę. Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
……………………………………………………………………………………..
01.12.2019
20:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu wydarzenia

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Bez Klepki

Obsada: Bez Klepki

Tak, w tytule to wcale nie błąd! Pomysł jest następujący: każdy z Was, widzów, otrzyma od nas kartkę, z której będzie mógł wyDRZEĆ dowolny kształt. My wtedy będziemy mogli go oświetlić i zobaczyć powstały w wyniku tego kształt na ekranie. Wtedy na podstawie tego kształtu Wam powróżymy! Będzie to jednocześnie inspiracją do serii improwizowanych scen, które zagramy. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
club Boho22

ul. Żurawia 22

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: