impro – Dzikie Węże- Improwizacje 2019-12-14 18:00:00 Klub Muzyczny Parlament

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Dzikie Węże- Improwizacje

Kolejne nasze spotkanie w Parlamencie! Z Wami!  Ciągnijmy wspólnie te jesienne klimaty. Sprawdźcie co wydarzy się tym razem.

Występują:
Karolina Rucińska
Kacper Ruciński
Jakub Śliwiński
Abelard Giza
Szymon Jachimek

Otwarcie drzwi 17:00

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Dzikie Węże

Obsada: Abelard Giza, Szymon Jachimek, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński, Karolina Rucińska

Dzikie Węże to nowa ekipa impro w Trójmieście! Mamy zamiar zagnieździć się na dobre w Parlamencie i Waszych głowach! Spróbujemy Was wciągnąć w świat pełen absurdu, odjechanych postaci i szalonych miejsc! Tu rolnik ratuje świat a pies potrafi karate. Przyjdź i sie przekonaj. Na pewno będzie dziko! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Parlament

ul. Św. Ducha 2

Doskonała lokalizacja (Stare Miasto), przestrzenność (ponad 1000 m2 na trzech poziomach), możliwości techniczne, a przede wszystkim panujący w nim klimat to tylko niektóre z elementów, które stanowią o tym, że klub nie ma sobie równych w Trójmieście. Klub Parlament jest wymieniany jako jeden z najlepszych kraju, a niezliczone koncerty największych gwiazd estrady są na to niezbitym dowodem. Wystąpili u nas m.in. Reni Jusis, Myslowitz, T.Love, O.N.A., Hey, Kayah, Knż, Raz Dwa Trzy, Vader, Pudelsi, Coma, Carrantuohill oraz praktycznie cała czołówka polskiego hip-hopu.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: