impro – Doktor halibutowany – Komedia – chore akcje ze studiów 2020-10-23 20:00:00 WędrówkiPub

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

Doktor halibutowany – Komedia – chore akcje ze studiów

Doktor halibutowany – komedia – chore akcje ze studiów
"Miał zajęcia 16, ale zaspał", "Nie ma spiny są szóste terminy", "Nie pomogłem mu na kolokwium bo jest konkurencją na rynku pracy" jakie inne chore studenckie historie znasz? Jakich innych dziwnych akcji doświadczyłeś? Wszystkie on posłużą nam do zagrania improwizowanych scenek, skeczy i historii. Wszystko będzie stworzone na Waszych oczach. Nie byłeś studentem? Nie szkodzi – tym bardziej wpadnij ponaśmiewać się ze studenckiego życia! Zapraszamy!

Teatr Improwizacji Jesiotr to bardzo doświadczona grupa komediowa grająca i działająca na wrocławskiej scenie od ponad 8 lat. Tworzymy scenki na oczach widowni, tu i teraz, wszystko opowiedziane tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą!

BILETY
WAŻNA INFORMACJA: ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA DO 40
20zł BILET NORMALNY

W związku ze stanem epidemii w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
Kupując bilet uczestnik równo znacznie składa oświadczenie, że jeżeli wystąpią u niego objawy choroby nie weźmie udziału w wydarzeniu i poinformuje o tym organizatora.
Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Teatr Improwizacji Jesiotr

Obsada: Teatr Improwizacji Jesiotr

Teatr Improwizacji Jesiotr działa na wrocławskiej scenie komediowej już 6 (!) lat. Tworzymy teatr na oczach widowni, a każda scenka to unikalna opowieść, opowiedziana tylko raz. Jest oryginalnie, jest spontanicznie, jest z Ikrą! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
WędrówkiPub

ul. Podwale 37/38

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart