impro – A gdyby ściany miały uszy? Improwizacje komediowe 2020-10-25 18:00:00 Klub MJAZZGA

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

A gdyby ściany miały uszy? Improwizacje komediowe

A gdyby ściany miały uszy? Ile Twoich sekretów wyszłoby na jaw? Ile niecodziennych zachowań, szaleństw czy dziennych rytuałów mielibyśmy przyjemność zobaczyć? Spiski, plotki, zakazane miłości, wyjawione sekrety, najgłębsze przemyślenia, tańce z odkurzaczem. Wszystko zamknięte w czterech ścianach. 

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany trójmiejskiej grupy Nie Oczekuj. W tym spektaklu, weźmiemy pod lupę podane przez publiczność miejsce i zajrzymy w jego najgłębsze zakamarki. Będzie to ok 45 minutowy wycinek z życia jego społeczności, w którym poznamy różne odcienie charakterów naszych bohaterów. Wszystko na żywo, bez scenariusza i wcześniej przypisanych ról. Historia będzie pisać się na oczach widzów.

Historie, które przedstawiają występujący, potrafią być totalnie wykręcone lub bardzo przyziemne. Najczęściej łączą oba te elementy, więc spodziewać się można zarówno głębokich uczuć jak i humorystycznych elementów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Nie Oczekuj – spektakl improwizowany

Obsada: spektakl improwizowany

Co Was czeka? Abstrakcyjne historie? Codzienne życie? Nasze spektakle najczęściej łączą oba te elementy, więc spodziewać się można zarówno głębokich uczuć jak i humorystycznych elementów. Spektakl improwizowany oznacza, że nie ma w nim scenariusza, ani żadnych innych założeń oprócz samego formatu. Aktorzy tworzą dialogi i akcję w trakcie występu. Nieprzewidywalna natura takiego występu nadaje się naturalnie na komedię, co może trochę tłumaczyć dlaczego przeważająca większość improwizowanych przedstawień jest komediowa, a nie dramatyczna. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Klub MJAZZGA

ul. Kowalska 1-2C

Czasem uda się zrobić coś, co jednocześnie pozwala na realizację marzeń, integruje ludzi, daje im satysfakcję ze wspólnego przebywania i współuczestnictwa w tworzeniu nowego, a nawet okazję do inicjowania i realizacji projektów, które wcześniej w mieście takim jak Elbląg wydawałyby się niemożliwe… Takim czymś dla pewnych osób stał się klub Mjazzga.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart