film – DKF – 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy 2020-10-07 19:00:00 Regionalne Centrum Kultury

[xyz-ips snippet=”etykietki”]

[xyz-ips snippet=”zrodlo-2″]

DKF – 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

Obsada: Piotr Trojan, Agata Kulesza, Dariusz Chojnacki, Jan Frycz i inni

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Kultury

ul. Solna 1

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu jest samorządową instytucją kultury. Terenem działania jest miasto Kołobrzeg. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu prowadzi działalność kulturalną w zakresie tworzenia, upowszechniania i ochrony dóbr kultury narodowej oraz rozwijania i utrwalania zainteresowań kulturalnych mieszkańców Kołobrzegu. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegujest organizatorem: kursów, seminariów i szkoleń, festiwali, konkursów, przeglądów, wystaw, imprez zleconych, imprez artystycznych, działalności wydawniczej i edytorskiej, edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę.

[xyz-ips snippet=”zrodlo-1″]

 

film – DKF – 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy 2020-10-07 19:00:00 Regionalne Centrum Kultury
film – DKF – 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy 2020-10-07 19:00:00 Regionalne Centrum Kultury

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

Najlepsze imprezy w Polsce
Logo
%d bloggers like this:
Shopping cart