Film – 10. LGBT Film Festival: Lesbian Shorts 2019-05-26 20:30:00 Kino Pałacowe

Film - 10. LGBT Film Festival: Lesbian Shorts
Miejscowość: Wstęp ( PLN ): Nazwa miejsca/ulica:

 

Kup bilet

Początek: 2019-05-26 20:30:00 

BABA JOGA, reż. Michalina Przewdzing, Polska, 2019, 31′
Dorota jest młodą mamą, pracuje w bibliotece, kuleje na jedną nogę. Mieszka w małym miasteczku, które zdaje się tak samo uśpione jak ona, jej mąż Marek i ich marzenia. Pojawienie się w mieście tajemniczej joginki Wioli wyrywa bohaterów ze snu i wprowadza zamieszanie w ich dotychczas spokojne życie.
HALAYLA (TONIGHT), reż. Emily Shir Segal, Izrael, 2018, 14′
Tom odwiedza swoją siostrę, by poznać wreszcie jej dziewczynę i znajomych. Spotkanie konfrontuje ją z prawdą o sobie, partnerce i związku, o której nie miała dotąd pojęcia. Nim pojawi się znów nad horyzontem, bohaterka stanie przed trudnym wyborem.
SIDOKSISSA, reż. Juho Reinikainen, Finlandia,  2018, 5′
Sidoksissa jest intymnym wyznaniem na temat seksu, władzy, zaufania i pragnień. Swoimi opowieściami dzieli się z nami czworo bohaterów.
A THOUSAND YEARS OF LOVE, reż. M. Noe, Chiny, 2017, 9′
Ingyinn i Wai, dwie młode dziewczyny, spotykają się przypadkiem. I od razu wpadają sobie w oko. Ingyinn jest już zaręczona z mężczyzną, którego seksualność zdaje się niejednoznaczna. Wai sprawia za to wrażenie osoby, której uczuć nie można być pewnym.
BOXES, reż. Jeremy Borison, USA, 2018, 13′
Oma i jej wnuczka Jessica spędzają popołudnie, pakując rzeczy niedawno zmarłego dziadka. Przy okazji dzielą się wspomnieniami. Chcąc nie chcąc, na jaw wychodzą także osobiste sekrety. Gdy dla Omy najtrudniej jest mówić o tej części życia, która przypadła przed Holokaustem, tak Jessice największą trudność sprawia rozmowa o jej seksualności.
REALITY FRAGMENT 160921, reż. Jasmine & April Lin, UK,  2017, 14′
Oglądamy tytułowy fragment z życia dwóch dziewczyn. Ich rzeczywistość to próba oswojenia własnej przestrzeni oraz nierozerwalnie związanego z nią dystansu. Towarzyszmy kształtowaniu się światów bohaterek, a także próbie ich połączenia. Ten krótki film to kompilacja myśli, wspomnień i zmysłowych doświadczeń, w których niebagatelną rolę odgrywa również rzeczywistość wirtualna.

Organizatorzy:
Kino Pałacowe

Święty Marcin 80/82

Poznań

61-809

Przejdź do wydarzenia

English:
buy a ticket

Go to the event

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Najlepsze imprezy w Polsce
%d bloggers like this: