Dni Tomaszowa Lubelskiego 2018

Początek: 25.05.2018 13:00

Koniec: 27.05.2018 24:00

Wstęp: Darmowy

Burmistrz Miast i Gminy Międzybórz zaprasza na URODZINY MIASTA i VII FESTIWAL TWAROGU.
Tegoroczne święto Międzyborza (wzorem ubiegłorocznej imprezy) odbywać się będzie na terenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej i przyległego parku, a świętować będziemy wspólnie z zespołami TABU, CamaSutra i Jumper!!!

Oprócz koncertów czekają na Was liczne atrakcje towarzyszące:
O godz. 9:00 rozpoczynają się TURNIEJE – szachowy i tenisa stołowego.
Strefa rodzinna, kocykowo, JARMARK i LOTERIĘ FANTOWĄ otwieramy dla Was w południe, a pół godz. później na scenie oficjalne ROZPOCZĘCIE urodzin miasta. 
Nie zabraknie prezentacji artystycznych przygotowanych przez lokalne placówki oświaty oraz występy uczestników zająć M-GOK. 
Wszystkich fanów reggae zapraszamy pod scenę o godz. 16:00 gdzie wystąpi zespół TABU. Muzycy grali już wielokrotnie na największych festiwalach w Polsce i zagranicą tj. Przystanku Woodstock oraz Ostróda Reggae Festiwal.
Wieczorem fani muzyki dance zostaną porwani do tańca przez zespół CAMASUTRA oraz grupę JUMPER. W między czasie nastąpi losowanie głównych nagród w FINALE LOTERII.
O godz. 21:00 rozpocznie się zabawa z DJ’em.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych fanpage’ów Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu oraz Miasto i Gmina Międzybórz 🙂

Źródła informacji:

[button link=”https://www.facebook.com/events/1534340046675943/” type=”big” newwindow=”yes”] Źródło 1[/button]


[button link=”https://tomaszow.lub.pl/dni-tomaszowa-lubelskiego-2018/” type=”big” color=”orange” newwindow=”yes”] Źródło 2[/button]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a Reply

%d bloggers like this:
Shopping cart