Skip to content

Dni Czeladzi 2018

Początek: 22.06.2018 16:00

Koniec: 23.06.2018 23:00

Wstęp: Darmowy

Dni Czeladzi 2018 odbedą się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej. 22 i 23 czerwca na scenie wystąpią Czeladzkie Talenty i gwiazdy muzyki doskonale wszystkim znane. Zobaczcie program Dni Czeladzi 2018.

piątek, 22 czerwca 
Kabaret pod Wyrwigroszem
Luxtorpeda
Kombii

sobota, 23 czerwca 
Kabaret Smile
Krzysztof Zalewski
Krzysztof Cugowski

Każdego dnia na estradzie pojawią się również Czeladzkie Talenty, począwszy od tych najmłodszych, w wieku przedszkolnym, skończywszy na… nieco starszych.

Uważany za jednego z najlepszych wokalistów młodego pokolenia w Polsce – Krzysztof Zalewski – przyjedzie do Zagłębia i zagra na tegorocznych Dniach Czeladzi.

Krzysztof Zalewski to muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista, tekściarz, uważany za jednego z najlepszych wokalistów w Polsce.

Muzyk zadebiutował w drugiej edycji polskiego Idola, sięgając od razu po zwycięstwo. Tuż po wygranej wydał swój debiutancki album „Pistolet”, który trafił na półki sklepów w 2004 roku. Doszedł jednak do wniosku, że nie jest jeszcze gotowy na podbicie polskiej sceny muzycznej i na kilka lat zaszył się w studiu, gdzie szkolił wokal i nagrywał chórki dla HEY i Kasi Nosowskiej. Grał także z Muchami i Brodką. Czytaj więcej >>>

 

Źródła informacji:

Źródło 1
Źródło 2

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: