Skip to content

teatr – Rewelacyjna komedia w doborowej obsadzie! 2020-12-05 18:00:00 Miejskie Centrum Kultury

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Rewelacyjna komedia w doborowej obsadzie!

teatr_komedia

TEATR » tylko komedia, humor

"Kiedy kota nie ma…" istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? – odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Reżyseria: Andrzej Rozhin
Scenografia i kostiumy: Joanna Pielat-Rusinkiewicz
Przekład: Klaudyna Rozhin
Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Obsada:
Katarzyna Skrzynecka,
Cynthia Kaszyńska,
Jacek Lenartowicz,
Jakub Wysocki,
Magdalena Wróbel,
Agata Puterko.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Kiedy kota nie ma…

Obsada: Katarzyna SKRZYNECKA/ Violetta ARLAK, Anna GORNOSTAJ/ Maja BAREŁKOWSKA , Jacek LENARTOWICZ/ Piotr CYRWUS i inni

Wszyscy doskonale wiemy, co podczas nieobecności kota potrafią wyrabiać znane z powiedzonka myszy. Gdy jednak do harcowania zabierają się słomiani wdowcy w średnim wieku, nigdy nie wiadomo jak dalece komicznym i żenującym może się okazać niewinny skok w bok. Coś musi być na rzeczy, skoro na miesiąc miodowy jadą dwie żony, a ich mężowie w tym czasie starają się znaleźć im godne zastępstwo. Zniechęcony do życia George i próbujący wciąż czerpać z niego pełnymi garściami Humphrey stają do klimakteryjnego boju ze swoimi małżonkami – Mildred, szukającą choćby bladego blasku ognia, który od dwudziestu pięciu lat nie rozpłomienił się w nich dostatecznie oraz Ethel, która wprowadza się do przyjaciół, kierowana podejrzeniami o notoryczne zdrady Humphreya. Kulminacyjny wieczór, który każdy ma celebrować według określonego swoistym rozejmem planu (notabene przez każdego rozumianego zgoła inaczej) komplikuje się jednak dość znacznie. Panie mają spędzić czas w samolocie do Paryża, panowie w odmłodzonym towarzystwie wyzwolonej Jennifer i neurotycznej Shirley, jednak na sielance całej tej sytuacji znacząco zaciąży brak awaryjnego planu B. „Kiedy kota nie ma” to wyśmienita komedia pełna sarkastycznego brytyjskiego humoru oraz gorzkich refleksji na temat pożycia małżeńskiego w łonie middle class. Oprócz doskonałej zabawy, stanowi ciekawą i wyrazistą opowiastkę o popędach i frustracjach obecnych w życiu nas wszystkich. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury

ul. Słowackiego 25

Miejskie Centrum Kultury im. L. Staffa w Skarżysku – Kamiennej:
Prowadzi zajęcia i warsztaty w „dziedzinach”: plastycznych, fotograficznych, teatralnych, tanecznych, muzycznych, interdyscyplinarnych.
Organizuje: koncerty, spektakle, seanse, wystawy, prezentacje, pokazy, turnieje, konkursy, wydarzenia kulturalne, eventy.
Realizuje: światło, dźwięk, obraz, ekspozycje, reklamy.
Świadczy usługi w powyższym zakresie oraz wynajmu i udostępnienia: sprzętu, wyposażenia, strojów, scenografii, pomieszczeń, terenu.
Świadczymy usługi w zakresie:

  • nagłośnienia i oświetlenia imprez artystycznych, sportowych
  • nagłośnienia konferencji, spotkań i imprez okolicznościowych
  • wypożyczania rekwizytów, ekranów wystawowych

 

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: