Skip to content

muzyka – Urszula Akustycznie – trasa koncertowa 2020-11-28 18:00:00 Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

Miejscowość: Obstawa: Nazwa miejsca/ulica:

Urszula Akustycznie – trasa koncertowa

muzyka_pop

MUZYKA » tylko rock, POP

Nietuzinkowa, wyraźna, nie do zdarcia. Urszula. Wokalistka muzycznie balansująca między gatunkami rock i pop, od 35 lat na scenie. Zachwyca nadzwyczaj unikalną barwą głosu, brakiem gwiazdorzenia, ekspresją i siłą na koncertach, naturalnością. Na drodze długoletniej kariery wykreowała mega przeboje, o jakich marzy każdy artysta, lecz nie każdemu udaje się to marzenie spełnić – przeboje, które omija czas. Dały jej one wierną, multipokoleniową publiczność. Oczytana, mądra kobieta, ikona polskiej wokalizy, z talentem, sercem, bez ciśnienia robiąca swoje. Urszula – muzyka i osobowość – nie do podrobienia i nie do zastąpienia.

Jesienią 2020r, Artystka wyrusza w wyjątkową akustyczną trasę URSZULA AKUSTYCZNIE NAJWIĘKSZE PRZEBOJE. Podczas koncertu odbiorca usłyszy, największe przeboje Artystki takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle" i wiele innych, w znakomitych aranżacjach. Klimat stworzony przez Artystkę i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków przeniosą Państwa w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Artyści:

Urszula

Obsada: Urszula Beata Kasprzak

Urszula jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. To z jej repertuaru pochodzą przeboje takie jak „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Malinowy król” czy „Konik na biegunach”. Na polskiej scenie muzycznej z powodzeniem funkcjonuje od ponad trzydziestu lat, a jej płyty niezmiennie pokrywają się złotem i platyną. „Biała Droga” ukazała się w 1996 roku i z pewnością jest jednym z najważniejszych albumów w dorobku Urszuli. Single „Na sen” i „Niebo dla Ciebie” dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów radiowej Trójki. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Miejsce imprezy:
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia

Wysockiego 29

 

Dodaj komentarz

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d bloggers like this: